En Sakin İnsanı Bile Sinir Edecek 10 İnsan Tipi

14:08

Belki ben biraz çabuk sinirlenen bir insan olabilirim. Ama iddia ediyorum ki bu 10 tip, evliya sabrına sahip olmayan herkesin sinirini bozar. Hele bir de sorun çıkarmak istemeyen ılımlı kişilerseniz ve direk onlara bir şey söyleyemiyorsanız, içten içe kendinizi yiyebilirsiniz. Ben de bu yazım ile onları bir araya toplayıp, okudukça içimizden geçeni rahatça söyleyip, kendimizi rahatlatalım dedim.

Onlar kimler mi? İşte bunlar:


10. Sinemada/Tiyatrodan fısıldadığını sanan ama aslında gürültülü konuşan ve bunu sürekli yapan kişi.9. Kendi yaptığı işin her zaman sizin yaptığınızdan daha zor ve daha değerli olduğunu düşünen, sizin yaptığını işleri küçümseyen kişi.
8. Aslında egosunun yüksekliğinden kendisi bile kaybolan ama samimi görünmeye çalışıp yapmacıklıktan ölen kişi.7. Siz her konuştuğunuzda araya girip kendisi konuşan kişi6. Dedikodu sevmem ama diyerek sürekli dedikodu yapan kişi5. Eşyalarınızı izinsiz kurcalayan hatta kullanan kişi
4. Yüksek sesle sakız çiğneyen ve bundan rahatsız olanlardan rahatsız olan kişi3. Otobüste/minibüste arkadaş grubuyla bağıra çağıra konuşan diğerlerini hiç takmayan kişiler.


2. Ağzını şarpırdatarak yemek yiyen kişi1. Sigara içip, otobüste, minibüste ya da arabada yanınıza oturan, buram buram kokan kişi


6 yorum

 1. Güzel toplamışsınız. Okurken gıcık olduğum tipler geldi aklıma... Hayattan soğudum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsanda kafalarından kıvılcım çıkarma isteği uyandırdıkları bir gerçek :)

   Sil
 2. Ay hepsi kafayı yedirtir insana. Okurken sinirlendim yeminlen -_- :DD

  YanıtlaSil
 3. erol taş efsane olmuş eline sağlık :)

  YanıtlaSil
 4. Ağız şapırdatmak deyince insanın aklına direk o geliyor :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bana Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *

Bumerang - Yazarkafe